Práca v Drienoveckých kúpeľoch leto 2024

Zlatý páv s.r.o. - bar a reštaurácia v areáli Drienoveckých kúpeľoch ponúka sezónnu prácu.
 
Usilujeme o doplnenie personálu v reštaurácii Zlatý páv v areáli Drienoveckých kúpeľoch pre výpomoc počas letnej sezóny. Hľadáme ľudí pre doleuvedené profesie pre obdobie od 1.6. do 30.9. 2024, spolupráca môže pokračovať aj po tomto období.
 

1, pomocný kuchár alebo kuchárka 

(hlavný pracovný pomer na dobu určitú alebo dohoda o pracovnej činnosti)
Náplň práce - príprava jedál v spoločnej kuchyni, hlavne pre víkendové spoločenské akcie a prípravu minútiek pre víkendových návštevníkov reštaurácie. 
Pracovná doba hlavne soboty a nedele od 11:00 do 18:00 občas aj piatky. 
Plat vychádza z hrubej hodinovej mzdy 4,50€ s víkendovými príplatkami (sobota +50%, nedela +100%). 
 

2, čašník/barman 

(hlavný pracovný pomer na dobu určitú alebo dohoda o pracovnej činnosti)
Náplň práce - obsluhovanie v reštaurácii, na terase a práca za barom. Prijímanie objednávok, roznášanie jedál, obsluha pokladne. Pomocné práce počas akcií - skladanie stolov, prenášanie stoličiek, prestieranie a výzdoba. Upratovanie po akciách, uzávierky, inventúry.
Pracovná doba hlavne soboty a nedele od 11:00 do 18:00 občas aj piatky. júl-august plánujeme mať otvorené aj cez týždeň.
Plat vychádza z hrubej hodinovej mzdy 4,50€ s víkendovými príplatkami (sobota +50%, nedela +100%)i. 
 

3. brigádnik

(dohoda o pracovnej činnosti)
Pomocník pri akciách. Prípravy na spoločenské akcie - prenášanie stolov a lavíc v interiéri aj exteriéri, prenášanie a stavanie stanov, upratovanie po akciách, nosenie a umývanie riadu. Nakladanie a vykladanie tovaru, výpomoc čašníčkam pri obsluhovaní.
Pracovná doba hlavne soboty a nedele od 9:00 do 15:00 občas aj piatky. júl-august plánujeme aj mať otvorené aj cez týždeň.
Plat vychádza z hodinovej mzdy 4,50€
 
Viac informácií po telefóne alebo pri osobnom stretnutí. Krátky životopis pošlite emailom alebo do správy alebo sa len ozvite: gaspar@drienoveckekupele.sk, 0905 537 846, alebo na messenger Zlatého páva.
 
Zlatý páv s.r.o.
Drienovecké kúpele 519
044 01 Drienovec
IČO: 44 558 317